آموزشگاه کبیری

(شعبه فردیس)

عنوان دوره:

V-Ray


مدت دوره:

20ساعت


روزهای برگزاری:


ساعت تشکیل کلاس:یکی از محبوب‌ترین و احتمالا قوی ترین موتور رندر در برنامه‌های مدل‌سازی سه بعدی‌ است. این پلاگین ضمن افزایش چشمگیر کارایی در رندر کردن تصاویر واقع‌نما سرعت کار را هم بالا می‌برد .در حال حاضر این پلاگین برای برنامه‌های 3D Max و Maya و Rhinoceros موجود هست که نحوه‌ی کار با اونا تقریبا مثل هم هست. از محاسن این پلاگین می توان به قدرت فوق العاده آن در نور پردازی، متریال سازی، ورندرینگ قوی آن اشاره کرد، ولی به علت محدودیت هایی که در مقوله آموزش در این زمینه وجود دارد اکثر تری دی کارها با روشهایی که صحیح و خطا در آن دخیل است کار های رندرینگ خود را انجام می دهند، که موجب صرف وقت فراوان و نتیجه نگرفتن در این زمینه می گردد.

در واقع آخرین قسمت از کار شما که در نهایت نشان دهنده کار شما و کیفیت کار شما می باشد ، شما باید به بهترین نحو از پس این مرحله بر بیایید. پلاگین vray در این مرحله به یاری شما می آید و با قدرتی که دارد می تواند کار شما را به سطح بالایی از کیفیت نور ، متریال و رندر نهایی برساند. دقت داشته باشید در ورژن های اولیه تری دی مکس و نرم افزارهای دیگر امکان رندر قوی وجود نداشته ، و معمولا موتورهای رندر به عنوان یک نرم افزار مجزا می بایست نصب می شده اند .اما در حال حال حاضر خود نرم افزار ها این موتور های رندر را در خود جای داده اند به ظور مثال در تری دی مکس الگوریتم رندر گیری منتال ری دسترس است که آن هم قدت فوق العاده و قابل رقابتی با Vray دارد.اما نرم افزار vray را باید به صورت مجزا نصب کنید .

مخاطبین این پلاگین قدرتمند طراحان ساختمان ، مهندسین معماری و عمران هستند.اما اگر در زمینه ی انیمیشن فعالیت می کنید ، بهتر است از موتور رندر منتال ری استفاده کنید.قابلیت های کلیدی VRay:

– قدرت فوق العاده در نور پردازی

– قابلیت متریال سازی

– رندرینگ قوی

– و …


توانای کار با 3D Max

متقاضی شرکت در دوره هستم