آموزشگاه کبیری

(شعبه فردیس)

عنوان دوره:

Inventor


مدت دوره:

2 ماه


روزهای برگزاری:


ساعت تشکیل کلاس:



مخاطبین این نرم افزار تکنسین های صنعتی در حوزه های مختلف ، مخترعین ، مهندسین و دانشجویان گرایش های مختلف مهندسی مکانیک به ویژه کاربرانی که با نرم افزار AutoCAD کار کرده اند می باشد.



شاهکاری دیگراز کمپانی Autodesk این بار در مهندسی مکانیک . بعد از زمان کوتاهی از زمان عرضه حجم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داد .

در یک جمله می توانگفت این نرم افزار برای رفع نیازهای صنعت روز دنیا و خلق قطعاتی بدون نقص طراحی وپایه ریزی شده.این نرم افزاربا ارائه قابلیت های منحصر به فرد در حوزه های مختلف طراحی مکانیکی از جمله وجودمجموعه ای یکپارچه و جامع از قطعات استاندارد (دربرگیرنده بالغ بر ۷۰۰ هزار قطعهاستاندارد) و قابلیت طراحی تابعی ، به عنوان پرفروش ترین نرم افزار در این عرصه شناخته شده است.

این نرم افزار توانسته است متناسب با نیاز روز صنایع،مجموعه ایانعطاف پذیر از ابزارها را جهت طراحی مکانیکی سه بعدی ،بهره وری در طراحی،شبی هسازی محصول و طراحی قالب و … ارائه دهد.برخی از قابلیت های نرمافزار Inventor·

        تحلیل تنش و شبیه سازی·

       قابلیت تهیه تصاویر و انیمیشن از قطعات و مجموعه های مونتاژی·

       قابلیت طراحی قطعات پلاستیکی و قالب های صنعتی·

    طراحی و شبیه سازی و تحلیل طرح های اولیه·

      محیط جوشکاری·

   محیط طراحی و ایجاد ورق فلزی از ویژگی های دیگر نرم افزارInventor میتوان به مواردی چون قابلیت ترسیم دو بعدی آسان،هماهنگی با فایل مدل های ترسیم شدهدر نرم افزارهایAutoCAD و MechanicalDesktopاشاره کرد.


ندارد

متقاضی شرکت در دوره هستم