آموزشگاه کبیری

(شعبه فردیس)

عنوان دوره:

ICDL (مهارت های هفتگانه)


مدت دوره:

3.5 الی 4 ماه


روزهای برگزاری:


ساعت تشکیل کلاس:


ICDL  (مهارت های هفتگانه)

در سال۱۹۹۵ ، انجمن جوامع حرفهای انفورماتیک اروپا (CEPIS) یک گروه ویژه تحت حمایت مالی اتحادیه اروپا ایجاد کرد که هدف آن، دستیابی به روشی برای ارتقای سطح مهارتهای IT در سراسر اروپا بود که در نهایت بعد از مدتی گواهینامه های راهبری کامپیوتر تحت عنوان ICDL (گواهینامه بین المللی کامپیوتر(Computer Driving License international)  ) در سطح جهانی ارائه شدند.

میزان پذیرش ICDL در کشورها، به طور روز افزونی در حال رشد است و در حال حاضر بسیاری از افراد و شرکتها، این گواهینامه را معیاری برای سنجش مهارتهای کامپیوتری میدانند .سازمانهای حمایت کننده ازICDL ، در بخش وسیعی از صنعت و دانشگاه فعالیت میکنند .علاوه بر آن، این گواهینامه مورد حمایت اتحادیه اروپاست که استانداردها و سطح کیفیت را در سراسر اروپا تضمین می کند .

امروزه، بیش از میلیون ها نفر در سراسر جهان، گواهی نامه های مربوط ICDLرا دریافت نموده اند؛ مدرکی که در تمامی کشورهای عضو این سازمان، معتبر و شناخته شده است. مهارت های ICDL در نهایت سادگی، بسیار کاربردی هستند؛ به طوری که بعد از طی دوره و کسب مهارت لازم، صرف نظر از مسائل پیچیده فنی – مهندسی، در حد رفع نیازهای روزمرّه، انجام امور بانکی، جست وجوی اطلاعات و حتی بازی و سرگرمی، استفاده از کامپیوتر بسیار لذت بخش بوده، در اندک زمانی به ضرورتی در زندگی مبدل خواهد شد.

مهارت های هفتگانه ICDL به شرح زیر می باشد.

  1. مفاهیم اساسیIT.
  2. مقدمه ای بر ویندوز.
  3. مقدمه ای برWord (سطح متوسط – پیشرفته).
  4. Excel (سطح متوسط – پیشرفته).
  5. پایگاه های داده، مقدمه ای برAccess.
  6. Power Point (سطح متوسط – پیشرفته).
  7. خدمات اطلاعاتی شبکه – اینترنت و پست الکترونیک.

مدرک ICDL  پس از گذراندن دوره در موسسه و آمادگی کامل بصورت داخلی اعطا خواهد شد. در ادامه ، پس از معرفی کارآموز به سازمان فنی و حرفه ای آزمونی بصورت هماهنگ برگزار خواهد شد که پس از این آزمون مدرک بین المللی این دوره به کارآموز تعلق می گیرد.

مدرک فنی و حرفه ای به چه درد می خورد ؟

– جهت دریافت پروانه کسب در مشاغل مرتبط الزامی می باشد

۲ – جایگزین شدن بعنوان واحد درسی در رشته های کاردانش

۳ – قابل ترجمه بودن بعنوان یک مدرک رسمی و بین المللی که دارای امتیاز مورد قبول در کشورهای عضو سازمان جهانی کار می باشد.

۴ – جهت کسب وام مشاغل خانگی

۵ – جهت بیمه تامین اجتماعی حرفه های شاغلین صنایع ساختمان، قالی بافان و صنایع دستی

۶ – مدارک اخذ شده مورد تایید سازمان جهانی کار است (International Labour Organization).

 


مخاطبین این دوره تمام علاقمندان به کامپیوتر ، دانشجویان و دانش آموختگان کاردانش و … می باشد . این دوره به هیچ پیشنیاز و دانش قبلی در رابطه با مباحث ذکر شده ندارد. این دوره به تمامی افراد پیشنهاد می شود. دوره های ICDL برای افراد شاغل با شرایط ویژه در حال برگزاری می باشد. برای مشاوره رایگان پیش ثبت نام اینترنتی کنید.

 
ندارد

متقاضی شرکت در دوره هستم